Perfect World Öyküsü...

Aşağa gitmek

Perfect World Öyküsü... Empty Perfect World Öyküsü...

Mesaj tarafından Thanatos Bir Perş. Ekim 28, 2010 8:35 pmZamanın başında, evrenin ilk Tanrı Pan Gu, ölümsüz bir hayat yaşadı. Ama üzerinden efendisi konularda hiçbir ile, Pan Gu varlığını yalnız onun büyüdü yorgun ve su, toprak ağaç karar verdik ayrıştırmak vücudunun içine beş element ateş, metal,. gücü ile onun ilahi, Pan Gu hayatı ve bitki, dövme bu unsurları içine hava, kara, dağlar, nehirler, denizler ve temellerini attı dünya için yeni. Yaşam ile dünya ve o yeni doldurmak için bu girişimi ilk Gu yaptigi Pan o . gölge itibaren onun o insanların oluşturduğu ilk hissedebilir. Bu isimsiz yaratıklar, medeniyetsiz çok önce, onları bir başladı dönüm başka bir dünyayı ayartıcı ve. Pan Gu, Dünya vardı o ne Eksik bir yaratmıştı haline gördüm ve onun hata düzeltme taşındı hızlı. O, Heaven's Tear olarak bilinen yüzen bir şehir inşa ve bozuk henüz şehir birkaç yer vardı içinde yaratıklar. Daha sonra, rüzgar ve su ile güç, Pan Gu yolu tüm hayatı kendi yarattığı, taşkın kitlesel imha arazi ve süpürüldü aracılığıyla.
Dünya artık temizlenmiş, Pan Gu Yetiştirme set Ruhani oluşturma hakkında yeni bir yeteneğine sahip olan dünya varlıklar ile dolu, bir. O özellikleri o en kendine değerli sahip olduğu üç yarış oluşturdu. İnsan ırkı, ruh doğan Pan Gu ve hayal gösterdi ahlak, onur, ve sınırsız. Barış ve özgürlük vücut, somutlaşan's Gu Untamed, doğan Pan yarışın ve dünya düzeninin doğal bağlantısı olan eşsiz sahip bir . Ve üçüncü yarışı, Kanatlı elfler, kan kendi doğan Pan Gu'nun edildi ve saflık örneği güzellik, zarafet, ve. üç yarış arasında, Perfect World oluşturuldu.
Baş kalitesi Pan Gu her üç yarış olacak ücretsiz olarak verdi. O tür bir bütün ortadan kaldırmak için söz verdi, bir daha asla öyle ırklar arasındaki tüm çatışmalar kendi aralarında çözüme kavuşturulması idi. Böyle bir çatışma Gözyaşı's keşfedilen şehrin Cennet ırklar ortaya çıkan arasında iki zaman Elfler İnsanlar ve Winged. Büyük ırkların bir kontrol için mücadele savaş patlak hem de en kötü şehir dışında, getiriyorlar. uyum ile dünya doğal olarak yaşayan memnundular onlar gibi, Untamed kaldı nötr. ve As, yoğun savaş iki taraf ikna oldu, yeni bir tehdit ortaya çıktı.
düşünülüyordu yarış tüm hızıyla dönen büyük sel eradike edilmiş. Bu yaratıklar ve oldukça ölü yaşayan, ama oldukça değildi böylece Wraiths olarak bilinir hale geldi. ırk ve çevrelerindeki dünya bozuk güzel başka yok belirdi için sahip tekil bir amaç ve: Wraiths. Söylentiler Wraiths diğer canlıların sahip, yetenekli olduğunu döndürdü. Pek, ama kötü doğasını bu gerçek hakkında bilinen tek şey açıktır. Üç yarış İnsan, Untamed ve Kanatlı Elf farklılıklar bir yana girmelisiniz ve yolsuzluk yaşam tarzlarını korumak için birleştirmek, yayılmasını durdurmak ve her şeyden önce, Dünya korumak mükemmeldir.
, Perfect World girin ittifak seçin ve macera katılın!

_________________________
Perfect World Öyküsü... 2c6e1be3a44c3dc2414dd0fgs4

Perfect World Öyküsü... 304stiklalkl1ix1
Thanatos
Thanatos
Administrator


Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 203
Puan Puan : 856
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 21/10/09
Yaş Yaş : 26
Nerden Nerden : Aydın

http://perfectworldtr.forumotion.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz